Ortodoncja Gdańsk

Zespół

Gabinet ortodontyczny

dr n. med. Tomasz Czajkowski

dr n. med. Tomasz Czajkowski
specjalista ortodonta

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2007 do 2011 roku ściśle związany z Zakładem Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywał staż specjalizacyjny z ortodoncji, aby w 2011 roku uzyskać tytuł specjalisty w tej dziedzinie. W latach 2010 - 2011 pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

W 2014 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na temat "Retrospektywnej oceny wyników leczenia ortodontycznego z zastosowaniem aparatów samoligaturujących i konwencjonalnych", która była owocem studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2011-2014.

 

Na swoim koncie ma kilka publikacji w czasopismach zarówno polskojęzycznych, jak i anglojęzycznych oraz liczne wystąpienia na zjazdach i konferencjach o tematyce ortodontycznej.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz wiceprzewodniczącym Sekcji Ortopedii Szczękowej (Ortodoncji) Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Oddział Gdańsk.


Katarzyna Jezierska

Katarzyna Jezierska
higienistka i asystentka stomatologiczna/rejestratorka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i asystentka stomatologiczna z kilkuletnim stażem. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Aktywnie uczestniczy w wykonywaniu wszelkich procedur medycznych skupiając się równocześnie na zapewnieniu Pacjnetowi komfortowych warunków.

Certyfikaty:

Certyfikat25 Certyfikat25


© Copyright Ortosfera - dobry
Projekt i wykonanie: Virtual Services | Powered by: ortodoncja gdańsk
Gabinet ortodontyczny
tel. 58 346 36 80
tel. 510 479 769
ortodoncja