Ortodoncja Gdańsk

Zespół

Gabinet ortodontyczny

dr n. med. Tomasz Czajkowski

dr n. med. Tomasz Czajkowski
specjalista ortodonta

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2007 do 2011 roku ściśle związany z Zakładem Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywał staż specjalizacyjny z ortodoncji, aby w 2011 roku uzyskać tytuł specjalisty w tej dziedzinie. W latach 2010 - 2011 pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

W 2014 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na temat "Retrospektywnej oceny wyników leczenia ortodontycznego z zastosowaniem aparatów samoligaturujących i konwencjonalnych", która była owocem studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2011-2014.

 

Na swoim koncie ma kilka publikacji w czasopismach zarówno polskojęzycznych, jak i anglojęzycznych oraz liczne wystąpienia na zjazdach i konferencjach o tematyce ortodontycznej.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz wiceprzewodniczącym Sekcji Ortopedii Szczękowej (Ortodoncji) Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Oddział Gdańsk.


dr n. med. Andrzej Czajkowski

dr n. med. Andrzej Czajkowski
specjalista ortodonta

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku.

 

W 1976 roku uzyskał I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a w 1980 roku II stopień specjalizacji z ortodoncji. W 1979 roku obronił pracę doktorską pt. „Badania antropometryczne głowy i narządu żucia oraz ocena zgryzu u wcześniaków i dzieci urodzonych o czasie”.

 

W 1990 roku jako jeden z pierwszych ortodontów w Trójmieście otworzył prywatny gabinet ortodontyczny i stał się pionierem stosowania stałych aparatów ortodontycznych na Pomorzu.

 

Jest członkiem Sekcji Ortopedii Szczękowej (Ortodoncji) Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Oddział Gdańsk. W swoim dorobku naukowym ma kilkanaście publikacji naukowych z zakresu ortodoncji oraz liczne wystąpienia na zjazdach i konferencjach o tematyce stomatologicznej.

 

W chwili obecnej jest na emeryturze.


Krystyna Lis

Krystyna Lis
asystentka stomatologiczna/rejestratorka

Asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem, które zgromadziła podczas pracy w wielu gabinetach i klinikach stomatologicznych. Jednym z jej głównych celów jest sprawienie aby Pacjent czuł się w gabinecie jak u siebie w domu, czym zaskarbia sobie ich sympatię.

 

W chwili obecnej na emeryturze.


Katarzyna Jezierska

Katarzyna Jezierska
higienistka i asystentka stomatologiczna/rejestratorka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i asystentka stomatologiczna z kilkuletnim stażem. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Aktywnie uczestniczy w wykonywaniu wszelkich procedur medycznych skupiając się równocześnie na zapewnieniu Pacjnetowi komfortowych warunków.

Certyfikaty:

Certyfikat25 Certyfikat25

Pracownia radiologii stomatologicznej:

Magdalena Rabczuk

Magdalena Rabczuk
technik elektroradiolog


ortodoncja
© Copyright Ortosfera - dobry
Projekt i wykonanie: Virtual Services | Powered by: ortodoncja gdańsk
Gabinet ortodontyczny
tel. 58 346 36 80
tel. 510 479 769
Gabinet RTG
tel. 58 346 68 96